Nabízíme k pronájmu luxusně vybavenou chalupu v Hojsově Stráži na Šumavě v nadmořské výšce 900 m n.m. Ubytování až pro 12 osob ve dvou dvoulůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojích.
 

O chalupě

Hojsovka ctí tradiční šumavský styl, své okolí a přírodu. Poznáte ji podle dřevěné fasády a falcované střechy. Uvnitř naleznete vše pro svou pohodlně strávenou dovolenou. Hlavní kuchyň i kuchyňka ve společenské místnosti jsou vybaveny všemi potřebnými spotřebiči jako je sporák, trouba, myčka, lednice a také kuchyňským nádobím v dostatečném počtu. Snadno poklidit můžete pomocí centrálního vysavače. V přízemí si můžete odpočinout a dobít energii v sauně nebo vířivce. Ke grilování vám poslouží prostorná zahrada. Vyprat a usušit prádlo můžete v prádelně se sušárnou.Místo pro svůj klid a přírodu není vhodné pro pořádání oslav a jiných rušných zábav.

V přízemí najdete společenskou místnost s krbem, kuchyňku, WC, prostorné wellness se saunou a vířivkou, prádelnu se sušárnou a kotelnu. Kuchyňka je plně vybavená a připravená na vaše party nebo grilování. V sušárně snadno po lyžovačce usušíte mokré oblečení vašich ratolestí.

V patře, do kterého vedou dveře rovnou od příjezdové cesty, je obývací pokoj s krbem, herním koutem a televizí, prostorná vybavená kuchyň, jídelna s televizí a WC.

V kuchyni najdete opravdu vše, co budete potřebovat. Plynový sporák, horkovzdušnou troubu, mikrovlnku, velkou lednici, mrazák a samozřejmě myčku. Máme tu pro Vás i toustovač, topinkovač, elektrický šlehač a rychlovarku. Jsme samozřejmě vybaveni i pro naše nejmenší a tak je k dispozici dětská sedačka i dětské příbory, talířky a hrnečky.

V podkroví najdete prostornou koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou, 4 ložnice s celkem 12 lůžky, ticho a hezké sny. Rádi Vám zdarma zapůjčíme dětskou postýlku. Dva pokoje jsou dvojlůžkové a dva čtyřlůžkové. Najdete v nich dostatek úložných prostor pro Vaše osobní věci.

Odpočiňte si. Vracíte se z lyžovačky, výletu na kole nebo jen procházky unavení? Síly můžete dočerpat v horké vířivé lázni nebo sauně. Tu můžete nastavit tak, aby byla vyhřátá a připravená přesně ve chvíli Vašeho návratu.

Na zahradě lze zaparkovat celkem čtyři vozy. K dispozici je Vám bazén a dětské hřiště s klouzačkou, pískovištěm i trampolínou. Grilovat můžete na plynovém grilu na zastřešené terase. V pergole se můžete schovat před sluncem i špatným počasím. 

Vaše kola, lyže nebo boby můžete uložit v uzamykatelném prostoru pod garáží. Je tu dostatek místa pro všechno, co si přivezete.

Hned za chalupou můžete v zimě nastoupit běžeckou stopu, pěšky dojdete k šumavským ledovcovým jezerům nebo mokřadům. Na kolech se zpotíte při stoupáních a pak zase zchladíte při sjezdech nebo na stinných lesních cyklostezkách. Lyžařské středisko Špičák a Javor coby kamenem dohodil.

Věříme, že pohodlí, bezpečí a Šumavu si na Hojsovce užije každý.

Fotogalerie

Ceny

sezóna - léto sezóna - léto* 34.900 Kč / týden
sezóna - zima sezóna - zima 27.900 Kč / týden (3.985 Kč / den)
sezóna - mimo sezónu mimo sézonu 27.900 Kč / týden (3.985 Kč / den)
silvestrovský týden silvestrovský týden 49.900 Kč / týden
vánoční týden vánoční týden 39.900 Kč / týden

Uvedené ceny jsou za celý objekt na týden. Jiné pobyty jsou možné po dohodě. Vždy je nutno uhradit ještě spotřebované energie a místní poplatky, ty nejsou v ceně zahrnuty. Při pobytu kratším než 3 noci účtujeme ještě poplatek za závěrečný úklid ve výši 1.000,- Kč.

  • Zálohová platba ihned při objednání činí 50% ceny pobytu, zbytek částky doplatí zákazník před nástupem na pobyt.
  • Nájemce taktéž před započetím pobytu složí kauci 4 000,- Kč na krytí případných způsobených škod. Tato částka bude při bezškodném pobytu zákazníkovi vrácena.

*termíny v sezóně: polovina června - konec srpna. O letních prázdninách je minimální doba pobytu 1 týden a vždy od soboty do soboty. 

Rezervace

Říjen
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Volno
Obsazeno

Kontakt

Telefon Hojsova Stráž 191, 340 22 Železná Ruda

Napište nám