0 °C

Vybavení chalupy

Pohodlí, vše co potřebujete

Chalupa Hojsovka

Hojsovka ctí tradiční šumavský styl, své okolí a přírodu. Poznáte ji podle dřevěné fasády a falcované střechy. Uvnitř naleznete vše pro svou pohodlně strávenou dovolenou. Hlavní kuchyň i kuchyňka ve společenské místnosti jsou vybaveny všemi potřebnými spotřebiči jako je sporák, trouba, myčka, lednice a také kuchyňským nádobím v dostatečném počtu. Snadno poklidit můžete pomocí centrálního vysavače. V přízemí si můžete odpočinout a dobít energii v sauně nebo vířivce. Ke grilování vám poslouží prostorná zahrada. Vyprat a usušit prádlo můžete v prádelně se sušárnou. Interiéry a vybavení Hojsovky asi nejlépe přiblíží fotogalerie.

V celé chalupě můžete využít WiFi připojení s rychlostí 20Mbps.

Dispoziční řešení

Přízemí

V přízemí najdete společenskou místnost s krbem, kuchyňku, WC, prostorné wellness se saunou a vířivkou, prádelnu se sušárnou a kotelnu. Kuchyňka je plně vybavená a připravená na vaše party nebo grilování.

V sušárně snadno po lyžovačce usušíte mokré oblečení vašich ratolestí.

Patro

V patře, do kterého vedou dveře rovnou od příjezdové cesty, je obývací pokoj s krbem, herním koutem a televizí, prostorná vybavená kuchyň, jídelna s televizí a WC.

V kuchyni najdete opravdu vše, co budete potřebovat. Plynový sporák, horkovzdušnou troubu, mikrovlnku, velkou lednici, mrazák, a samozřejmě myčku. Máme tu pro Vás i toustovač, topinkovač, elektrický šlehač a rychlovarku. Jsme samozřejmě vybaveni i pro naše nejmenší a tak je k dispozici dětská sedačka i dětské příbory, talířky a hrnečky.

Podkroví

V podkroví najdete prostornou koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou, 4 ložnice s celkem 12 lůžky, ticho a hezké sny. Rádi Vám zdarma zapůjčíme dětskou postýlku. Dva pokoje jsou dvojlůžkové a dva čtyřlůžkové. Najdete v nich dostatek úložných prostor pro Vaše osobní věci.

Zahrada

Na pozemku lze zaparkovat celkem čtyři vozy. K dispozici je Vám bazén a dětské hřiště s klouzačkou, pískovištěm i trampolínou. Grilovat můžete na grilu Weber nebo opékat na ohništi. V pergole se můžete schovat před sluncem i špatným počasím.

V případě, že budete například chtít slavit narozeniny s přáteli, můžeme vám zajistit výčep včetně sudu výborného piva nebo zapůjčit gril na sele.

Vaše kola, lyže nebo boby můžete uložit v uzamykatelném prostoru pod garáží. Je tu dostatek místa pro všechno, co si přivezete.

Rezervovat pobyt

Mobil  |  Plný web